Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Hm......:P
Do you love me ?

Hm......:P

Na prawdę wiem, co mam o tym wszystkim myśleć. Cholernie dziwne uczucie.. O nie! Kolejny raz nie dam się wciągnąć w zwykłe rozczarowanie [:. Przynajmniej tak planuję...

Po wywiadówce.. Du*pa cała i zdrowa xD. Nie było aż tak źle, jak myślałam. Uff. ^^
Wszystko wróci do normy. Musi (:.

Od poniedziałku ferie łiii ^^. W końcu sobie odpocznę od tego, od czego muszę wziąć urlop, no i co najważniejsze zobaczę się w końcu z przyjaciółką ;D. Wybiorę się na sanki i znów bezczelnie będę mieć wszystko w du*ie, a co mi tam xD, raz się żyje.

Kierowca tira.. ahaha...xD. Już siebie widzę w tej roli. (: Gorzej będzie, jeśli to się okaże prawdą...:P, wypapla i będę całe życie w trasie. Ale przynajmniej zobaczę sobie kawałek świata ^^.

Oglądałam dziś mój pamiętnik z dzieciństwa. Prawie popłakałam się ze śmiechu xD. Mała i głupia... Chyba nic się nie zmieniło. Może tylko to, że zamiast 1.50 mam 1.70 [:, ot taka drobna różniczka. Tylko tyle.


Riot 24/01/2008 22:04:04 [Powrót] Komentuj [:A mnie się ferie skończyły;( Ale przyjemnie było :D Też miałam wszystko w dupie i czułam się z tym cudownie, tak właściwie to chyba mi nawet jeszcze nie przeszło, ale muszę powoli wracać to beznadziejnej szkolnej rzyczywistości.
Takie pamiętniki z dzieciństwa są najlepsze :P Ja mam chyba wszystkie swoje :) Najlepsze jest to, że każdy wpis zaczynał się właściwie tak samo;]
Pozdrawiam i dodaję do ulubionych :)
littleprincess 29/01/2008 23:05:46
| http://littleprincess.blog4u.pl IP: zalogowany

Kierowca TIR-a na wschodniej granicy. Nie nigdy, a poza tym nudno siedzieć i jechać 100, 50, 40, 30, 90 km/h. Straszne!!
Baw się lepiej na tych sankach, ciesz się, że spotkasz przyjaciółkę i ciesz się z ferii.
Pozdrawiam z całego serca!
Dawid 28/01/2008 15:27:48
| brak www IP: 83.25.200.50

Ciekawie móc pracować jako taki kierowca...
Hmmm... co do pamiętnika to mam tak samo, czytałam kiedyś stare wpisy i pękałam że śmiechu, a potem przeczytałam te nowe i.... było to samo.
Aguchna 26/01/2008 16:49:53
| http://i-am-crazy-am-i.blog4u.pl IP: zalogowany
2010 Marzec 2009 Lipiec Maj Marzec 2008 Grudzień Październik Sierpień Lipiec Czerwiec Maj Kwiecień Marzec Luty Styczeń
Lay Mariisha. Zdjęcie tutaj. Więcej na Thecoracjach !Powered by 110MB Hosting